Książka druga z serii “Kolacja z Tiffanym” jest w sprzedaży od kilku dni. Autorka, czyli Agnieszka Lingas-Łoniewska po raz kolejny wydała wspaniałą, pełną humoru i zwrotów akcji książkę pt. “Obiad z Bondem“. Jest to książka niezwykle interesująca pod wieloma względami.

Kim jest Jacek?

Jacek Granicki jest jak wszyscy Graniccy, przystojny, inteligentny, kochający i pomocny, jeśli zakochasz się w nich wszystkich naraz. Elizce się to jednak podoba, a Jacek odskakuje, wyraźnie niechętny do bliższego kontaktu. Czy komisarz zmobilizuje się i znajdzie odwagę, by rzucić wyzwanie?

Kogo spotkamy w nowej książce?

W tej części poznajemy Jacka i Elizę, ale w ich życiu pojawiają się bohaterowie z poprzedniej części. Dlatego warto wiedzieć co nieco o poprzednich częściach, aby uzyskać pełny obraz historii. W tej części książki poznamy seksownego komisarza Jacka Granickiego i rezolutną Elizę, pyskatą miłośniczkę kaktusów. Komisarz Granicki nie chce być z nikim w związku, uważa, że miłość i wszystkie okoliczności z nią związane nie są dla niego i nie są nikomu tak naprawdę potrzebne. Jest on zawsze oddany swojej pracy i rodzinie.

Jak zaczyna się i rozkwita romans w tej powieści?

Kiedy poznaje Elizę rok temu u swojej szwagierki Natalii, wszystko się zmienia. Mężczyzna nie może przestać o niej myśleć, ale wciąż trzyma ją na dystans. Kiedy Eliza dowiaduje się, że przez kilka miesięcy będzie mieszkać sama, proponuje, że zamieszka z nią. Ich znajomość nabiera tempa i wszystko byłoby prawdziwą bajką, gdyby nie fakt, że do mieszkania kobiety próbuje włamać się nieznany napastnik… Jak potoczą się losy Jacka i Elizy? Czy będzie szczęśliwe zakończenie?

Czy warto poznać ten romans?

Książka pt. “Obiad z Bondem” to kolejna pozycja tej autorki, którą mieliśmy okazję przeczytać. Miłość do twórczości Agnieszki Lingas-Łoniewska zaczęła się od jej pierwszej książki i trwa do dziś. Jeśli nie czytaliście poprzedniej części książki, radzimy to zrobić. Może nas urzec ta część historii i bardzo spodoba się końcowa scena i słowotwórstwo między Elizą i Natalią. Wszystko w tej książce jest:

  • pyszne,
  • niepowtarzalne,
  • wesołe.

Obiad z Bondem” to powieść z przymrużeniem oka. Szybka akcja i mocna dawka humoru połączona z erotyzmem. Elizka i Natalia dogadywała się znakomicie. Jeden z nich wpadł w kłopoty za ślepotę, a drugi za miłość do kaktusów. Dobrze, że mają wybawcę.